Zlo nepáchá ďábel. Láska neubližuje. Zbraně nezabíjejí. Vše dělají lidé.

Stát se partnerem

Chcete se stát partnerem prvního ročníku této jedinečné akce? Máte zájem o prezentaci produktů mezi střelci? Chcete mediálně zasáhnout tu správnou cílovku? Máte možnost. Seznam partnerů stále není uzavřen a tak máte možnost stát se jedním z nich. Preferujeme partnery z příbuzných oborů, tak aby byly vaše produkty, nebo služby spjaté se střelectvím či střeleckou komunitou. Pamatujte na to, že čím dříve si dohodneme podmínky, tím více bude času na prezentaci. Uzavírka partnerů je 15.2.2020. Po tomto datu již nebude možné nové partnery přidávat. Firmy, které se boudou účastnit, coby partneři, prvního ročníku soutěže, budou v dalším ročníku zvýhodněny. Aktuálně totiž nemůžeme odhadnout návštěvnost.

Generální partner

Generální partner je uveden na předním místě na všech propagačních materiálech včetně webových stránek a Facebooku. Má přednostní volbu při umístění reklamních ploch a mnoho dalších výhod. Generálním partnerem se může stát pouze společnost z oblasti prodeje nebo služeb pro střelce či podobného zaměření. V jeho gesci jsou například hlavní ceny do soutěže.

Partner

Partnerem se může stát firma, která do soutěže věnuje věcné ceny, prostředky pro zajištění plynulého chodu soutěže atp. Partner je uveden na stránkách v sekci “Partneři” a jeho logo se může objevit na hlavní stránce webu.

Mediální partner

Mediální partner má na starosti propagaci soutěže v médiích. Pořadatel uvádí mediální partnery ve svých materiálech a opačně, mediální partneři propagují pořadatele ve svých publikacích a tiskovinách.

Vystavovatel

Máte zájem na akci prezentovat své produkty a nechcete se stát partnerem soutěže? To samozřejmě není problém. Napište nám a dohodneme si podmínky, za jakých můžete přijet. Na prezentaci produktů jako takových (přednášky atp.) však nebude čas. U Vašeho “stánku” se zastaví lidé, kteří aktuálně nesoutěží, tedy čakají na soutěž, nebo ji již absolvovali.

Kontaktní formulář

Do kontaktního formuláře napište Vaši nabídku