Zlo nepáchá ďábel. Láska neubližuje. Zbraně nezabíjejí. Vše dělají lidé.

Partneři

DSS PLC

DSS A.S. IS A CZECH REPUBLIC BASED COMPANY WITH A LONG TRADITION IN INTERNATIONAL TRADE IN MILITARY EQUIPMENT AND IN COMMERCIAL ARMS AND AMMUNITION MARKET. BASED ON THE CONSTANTLY EVOLVING MILITARY AND CIVILIAN MARKETS, AND MAINLY IN RESPONSE TO USER FEEDBACK, WE HAVE DEVELOPED PISTOLS, RIFLES AND AMMUNITION, COMBINING YEARS-PROVEN PLATFORMS WITH MODERN DEVELOPMENTS. BY USING NEW MATERIALS AND ADVANCED TECHNOLOGIES, WE HAVE ACHIEVED GREATER DURABILITY, ACCURACY AND COMPATIBILITY WITH OUR PORTFOLIO THAN SIMILAR PRODUCTS IN THE SAME MARKET SEGMENT.

Honeywell

Honeywell je jednou z hlavních mezinárodních konglomerátních společností v USA. Byla založena v roce 1906 a nyní zaměstnává přibližně 132 000 zaměstnanců. Hlavní sídlo společnosti je ve městě Morristown v New Jersey. Společnost je součástí burzovního indexu Dow Jones Industrial Average.

Books Print

Tiskárna a internetový obchod.

Odeon Optics

Přesné a kvalitní puškohledy, dalekohledy a kolimátory na všechny druhy zbraní. Firma byla založena v roce 1996 a od té doby vyrábí a prodává vysoce kvalitní puškohledy a dalekohledy, které stále zdokonaluje. V současné době jsou na trh uvedeny nové generace s vysokou a jedinečnou kvalitou. Pro doplnění sortimentu firma vyrábí vše potřebné pro lov a sport. Moderní vzduchovky, pouzdra na zbraně a hodně dalších doplňků, které je schopna dodat přímo od výroby pro zákazníka. Pro sportovní účely vyrábí firma střelecké brýle, sportovní tašky, pozorovací dalekohledy, čištění pro zbraně, kolimátory, sluchátka, dálkoměry, svítilny, krabičky na náboje, moderní vzduchovky, dvojnožky (bipody), montáže a další taktické doplňky včetně kvalitních a přesný puškohledů na všechny druhy zbraní. Pro myslivost, lov a volnou zábavu firma vyrábí moderní pouzdra pro zbraně, pozorovací dalekohledy, dalekohledy, čištění pro zbraně, kolimátory a velice kvalitní a přesné puškohledy, dvojnožky (bipody) a mnoho dalších doplňků.
Webové stránky

JK NÁSTROJE

Hlavní specializací je sériová výroba přesných součástí pro nejrůznější odvětví průmyslu, výroba frézovacích nástrojů a ostření nástrojů pro kovoobráběcí i dřevoobráběcí stroje. Společnost JK NÁSTROJE s.r.o. má dlouholetou tradici ve výrobě a ostření nástrojů. Svým výrobním sortimentem se orientuje hlavně na subdodavatele pro strojírenský, automobilový, energetický a letecký průmysl. Zákazníkům nabízí komplexní služby, individuální řešení, flexibilitu, výrobky té nejvyšší kvality a odpovídající servis. Postupně jsme přešli od ostření nástrojů a výroby na klasických strojích, na obrábění přesných dílů na tří, čtyř a pětiosých CNC obráběcích centrech a výrobu nástrojů na CNC bruskách.

AGjaro

Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu reklamních služeb, předmětů a textilu. Vycházíme z individuálních přání zákazníka a osobního přístupu ke každé Vámi zadané poptávce. Také se můžete podívat na pestrou nabídku POHÁRŮ (až v osmi velikostních stupních), velké množství sad MEDAILÍ a nebo shlédnout více jak 70 figurek pro různé druhy sportů a nejčastějších společenských příležitostí. Prodej medailí, pohárů a trofejí je zaměřen nejen na sportovní tématiku, ale také například pro hudební a společenské události. Většinu námi nabízeného sortimentu je možno shlédnout v sídle společnosti ve vzorkovně, na základě předchozí telefonické domluvy. Standardní dodací doba je sedm pracovních dnů, není to ovšem určující pro všechen sortiment. Většinou je individuální a to z důvodu ekonomičnosti zhotovení předloh ve větším počtu. Individuálně je možno si smluvit dodací termíny kratší za úplatu, ale to jen v případě, že je poptávané zboží skladem. Dané ceny na webu platí pro objednávky uzavřené prostřednictvím internetu.

Autoškola REDAX

Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Proto věnujeme maximální úsilí udržení trendu kvalitní výuky. Využíváme moderní výukové pomůcky a díky tomu je výuka interaktivní a vtáhne velkou většinu žáků do aktivní účasti.